TUĞRA KONTEYNER

KABİNLERİMİZ

Tuğra Konteyner Kabin Dünyası olarak amacımız üretmekte olduğumuz ürünlerinde, müşterilerinin sadece bu zamanda değil uzun vadede isteklerini karşılayabilmektir. Tuğra Konteyner Prefabrik olarak geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktayız.

AHŞAP KAPLAMALI KABİNLER

Ahşap kaplamalı konteynerler, ofislerinize hem doğal hem de şık bir görüntü katmaktadır. Dış duvarları ve iç duvarları komple fırınlanmış doğal ahşap kaplamalı ofis konteyner ürünümüzdür.

KOMPOZİTLİ ÖZEL TASARIM KABİNLER

Kompozit kaplama paneller konteynerlerinize oldukça şık bir hava ve sağlam bir duruş katar. Kompozit metalik renkte, ahşap desenli yada istediğiniz diğer renklerde kaplanabilmektedir.

BETOPAN KAPLAMA KABİNLER

Yapısında bulunan çimento ve ağacın en iyi özelliklerini taşıyan betopan, dayanıklı ve dirençli olması ile ön plana çıkmaktadır.

SANDVİÇ PANEL KABİNLER

Sandviç panel kabinlerinizin duvar ve çatı kaplamalarında hem şık görüntü sağlar hem de ısı yalıtımda ekonominize katkı sağlar. Ayrıca çizilme ve deformelere karşı oldukça dayanıklıdır.

TRAPEZ SAC KAPLAMA KABİNLER

Trapez saclar ciddi bir dayanıklılık sağlayan çok tabakalı ya da ısı yalıtımsız olarak tercih edilen sac türlerinden biridir. Isı yalıtımı ve çatı uygulamalarında kullanır.